سبد خرید

[prisna-wp-translate]

carpetnrugs

Persuan Handmade Rugs

درباره ما

درباره ما

فروشگاه اینترنتی کارپتن راگز تحت مدیریت گروه بازرگانی فرش بیدآبادی که مجموعه ای بزرگ در زمینه خرید،فروش ،تولید، صادرات و سرویس فرش و گلیم دستباف ایرانی، تاسیس گردیده است .
چشم انداز این مجموعه:تمرکز بر افزایش تنوع و موجودی محصول هنری ایرانیان یعنی فرش دستباف است که پیام آور فرهنگ و هنر این مرز و بوم بوده و شکوه طبیعت را به خانه مصرف کنندگان ارزانی می دارد.

تاریخچه ما
مرحوم حاج عباس بیدآبادی بنیان گذار تاسیس فرش بیدآبادی در بازار عباس آباد تهران از کاسبان خوشنام و کهنه کار بازار فرش دستباف در سال 1308 بودند.که بسیاری از تاجران موفق کنونی از شاگردان وی بودند.

مدیریت مجموعه بعد از مرحوم حاج عباس بیدآبادی به فرزند ارشدشان حاج محمد جواد بیدآبادی واگذار گردید که از سال 1338 به تأسی از کسب و کار اجدادی راه پدر را در پیش گرفته و به تجارت فرش های عشایری و روستایی زیر نظر پدر پرداختند و از سال 1356 به عضویت اتاق بازرگانی تهران و صادرات فرش های ایلاتی عشایری روی آوردند.

علیرضا بیدآبادی مدیر بازرگانی بین المللی مجموعه هستند که مدیریت شعبه فرش بیدآبادی درهامبورگ را برعهده دارند که پایگاه اصلی تجارت در زمینه صادرات انواع فرش دستباف گلیم و گبه ایرانی به اقصی نقاط دنیا است وی از سال 1370با تاسیس شعبه هامبورگ مشغول به فعالیت است.

حسین بیدآبادی دانش اموخته کارشناسی ارشد رشته مدیریت و بازاریابی فرش دستباف از دانشگاه سراسری کاشان از سال 1375 ، مدیریت بازرگانی دفتر تهران را برعهده دارد که با بهره گیری از مشاوره با اساتید دانشگاهی و مطالعات مداوم تیم تحقیقاتی و تکنولوژی روز دنیا نظیر فروش فرش دستباف در بستر بلاکچین سعی در ارائه هرچه بهتر فرش دستباف این هنر ارزشمند ملی به مشتریان عزیز هستند.

فروشگاه کارپتن راگز

در این فروشگاه انواع فرش های دستباف در رنگ بندی و طرح های متنوع عرضه می شود.

ارسال سریع

بهترین قیمت

پشتیبانی و مشاوره

بهترین کیفیت

چرا کارپتن راگز؟

سابقه فعالیت های این مجموعه به بیش از 3 نسل برمی گردد. اکنون پس از چنین تجربه طولانی مدت بین المللی، حجم عظیمی از اطلاعات در مورد سلیقه و فرهنگ مردم وجود دارد که به ما کمک می کند تا نیازهای مشتریان خود را بشناسیم و در جهت برآورده کردن آن ها کوشا باشیم.